Hakkımda

Diyetisyen
Tutku Şeyda İşyar

Sakarya diyetisyen kliniğinde hizmet veren Diyetisyen Tutku Şeyda İşyar 2021 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Öğrenim hayatından bir süre sonra danışanlarına online diyet hizmeti verirken meslek alanını daha da ileriye taşıma adına Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik alanında Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır. Şuanda Sakarya ilinde diyetisyen kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir.

sakarya diyetisyen

Sertifika ve Kongreler

Diyet ve Pilates

Deneyimli eğitmenlerimiz sayesinde pilates egzersizlerinizde maksimum verim alabilir, diyet programlarımız sayesinde istediğiniz kiloyu kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde elde edebilirsiniz. Hemen şimdi randevu alarak bu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Pilates

Pilates, güçlendirici ve rahatlatıcı bir egzersiz yöntemidir; bu hizmet sayesinde vücudunuzu daha iyi tanır, dikkat ve konsantrasyonunuzu da geliştirir ve aynı zamanda etkili bir egzersiz yaparak esnek ve güçlü bir vücuda sahip olursunuz.

Diyet

Diyet hizmeti sayesinde, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri dengeli bir şekilde alarak, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Diyet programınızı kişiselleştirilmiş bir şekilde hazırlayarak sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olabiliriz.

Diyetisyen
Tutku
Şeyda
İşyar